Agencja Reklamowa "Color"
  88-100 Inowrocław
  ul.RzeŸnicka 7
  tel. kom. 0 694 969 305
  tel. stacjonarny: 52 357 90 51
  e-mail: color.ino@wp.pl
1. Szyldy (reklamowe, urzędowe i inne) - wykonywane "na podłożu" PCV, plexi, blacha ocynk. Oferujemy opracowanie graficzne, wykonanie i montaż tablic reklamowych na konstrukcjach wolnostojących oraz na ścianach budynków i w ich wnętrzach.

2. Banery reklamowe zewnętrzne lub wewnętrzne - oklejane folią z plotera lub wydrukiem graficznym. Oferujemy opracowanie graficzne. Banery drukowane są w najwyższych rozdzielczościach i jakości co zapewnia ich trwałość i elegancki wygląd. Odporne na warunki atmosferyczne.

3. Reklamy wolnostojące (dowolne formaty) - konstrukcja stalowa. Oferujemy wykonanie reklamy od początku do końca - wraz z montażem i grafiką, czyli od projektu do realizacji. Na życzenie klienta istnieje możliwość założenia systemu oświetleniowego (halogeny).

4. Kasetony podświetlane (dowolne formaty) z aluminium i stali. Reklama świetlna jedno lub dwustronna, konstrukcja aluminiowa, lico z mlecznej plexi, na którą nanoszona jest grafika reklamowa. Specjalne folie translucentne przepuszczające światło sprawiają, że reklama jest szczególnie efektowna oraz dobrze widoczna wieczorem i w nocy.

5. Witryny wystawowe - oklejanie graficzne szyb sklepowych (folia cięta z plotera lub wydruk graficzny na folii samoprzylepnej).

6. Oklejanie pojazdów firmowych (tekst i grafika) - wykonujemy wszystkie rodzaje reklamy na samochodach. Od znaków wycinanych ploterowo z folii, nadruków pełnokolorowych na foliach samoprzylepnych wraz z nadrukiem na foliach One Way Vizion (siatka) po techniki mieszane: drukowano-malowane. Wymienione techniki są odporne na warunki atmosferyczne.

7. Projektowanie graficzne reklam i logo firmy.

8. Wizytówki i ulotki reklamowe drukowane jedno lub dwustronnie.

9. Wycinanie liter i znaków bryłowych z plexi, PCV i piany XPS. W naszej ofercie znajdziecie Państwo styrodur najlepszej jakości o różnych grubościach. Loga i napisy wykonane tą metodą są lekkie a dzięki temu można je montować bezpośrednio na ścianie jak i na plexi czy szkle. Odpowiednio podświetlone sprawiają niesamowite wrażenie. Dodatkowo styrodur jest odporny na warunki atmosferyczne i jest bardzo wytrzymały.

10. Gięcie na gorąco plexi i PCV (stojaczki do ulotek, podstawki, stojaki uliczne i inne).

11. Grawerton kolorowy - nadruk tekstu i grafiki na srebrnych i złotych tabliczkach (perfekcyjny nadruk na metalu: podziękowania, certyfikaty, pamiątki ślubu i rocznic, identyfikatory z zapięciem, tabliczki znamionowe, nadruki na kubkach, puchary i statuetki sportowe).